Skriv til formanden


Øvrige kontakter

Fmd.: Jonas Rughave Hørning, 3031 5915  ::  formand@imskjern.dk

Næst fmdBjarne Thomsen,   4292 9990  ::  bjarne@imskjern.dkk

Kasserer: Dorte Hvergel, 3074 2165  ::  dorte@imskjern.dk

Sekretær Hans Jørgen Steffensen, 2869 7184 :: sekretaer@imskjern.dk

Best. m. Gurli Rahbek,  6127 4683   ::  gurli@imskjern.dk

Best. m. Bjarne Nielsen,  29275896  ::  bjarnenielsen4@hotmail.com

Indremissionær Katja Steffensen, 2511 7184 :: katja.steffensen@indremission.dk

Café Hjerterum: Hanne Guldager Olesen,  4086 4412 ::  hgo@orkan.dk

IMU: Jeppe Hedegård, 42424761  ::   skjernimujeppe@gmail.com

Teenklub: Lea Rughave Hørning,  2855 6880  ::  learughave@hotmail.com

Juniorklub: Allan Andersen, 2243 2867   ::  junior@imskjern.dk

Kids Coner: Katja Steffensen, 2511 7184 ::  kids@imskjern.dk

IM-Genbrug Skjern: Peder Overgaard,  4035 7968  ::  pederovergaard1954@gmail.com

Danmission: Laura & Søren Spangsberg Bro, 9735 0625  ::  sp-bro@skjern-net.dk

KFUM/K: Morten Ahle, :: 4223 0841

Husmor: Sanne Dalsgaard Bredtoft, 2175 6121 :: sanne@imskjern.dk

Websiden: jesper bøgelund :: jesper@imskjern.dk

ImHuset's Pc teknik: Finderupsvej 25. Skjern.  ::  imhuset@hotmail.dk


Støt arbejdet i ImHuset

Bibelord fra JesusNet

 
Previous
Få den bedste start

10.08.2022

Få den bedste start

Værdifuldt kursus for par der har været gift mellem 2 og 7 år. Kun opstart én gang om året. Tilmeld jer Godt Begyndt senest 1. september. læs mere

Find IMs lokale arbejde

01.08.2022

Find IMs lokale arbejde

Indre Mission har fællesskaber over det meste af landet med aktiviteter for forskellige aldre. Find et fællesskab nær dig. læs mere

Lyden af sommeren

01.08.2022

Lyden af sommeren

Find forkyndelsen fra sommerens arrangementer både som video og podcast på imedia.dk. læs mere

Next
    • Kontaktperson - IM
    • Jonas Rughave Hørning
    • Oldagervænget 16
    • 6900 Skjern
    • 30315915
    • formand@imskjern.dk
    • Skjern IM
    • Skjern Missionshus
    • Finderupsvej 25
    • 6900 Skjern