Skriv til formanden


Øvrige kontakter

Fmd.: Jonas Rughave Hørning, 3031 5915  ::  formand@imskjern.dk

Næst fmdBjarne Thomsen,   4292 9990  ::  bjarne@imskjern.dkk

Kasserer: Dorte Hvergel, 3074 2165  ::  dorte@imskjern.dk

Sekretær Hans Jørgen Steffensen, 2869 7184 :: sekretaer@imskjern.dk

Best. m. Gurli Rahbek,  6127 4683   ::  gurli@imskjern.dk

Best. m. Bjarne Nielsen,  29275896  ::  bjarnenielsen4@hotmail.com

Indremissionær Katja Steffensen, 2511 7184 :: katja.steffensen@indremission.dk

Café Hjerterum: Hanne Guldager Olesen,  4086 4412 ::  hgo@orkan.dk

IMU: Jeppe Hedegård, 42424761  ::   skjernimujeppe@gmail.com

Teenklub: Lea Rughave Hørning,  2855 6880  ::  learughave@hotmail.com

Juniorklub: Allan Andersen, 2243 2867   ::  junior@imskjern.dk

Kids Coner: Katja Steffensen, 2511 7184 ::  kids@imskjern.dk

IM-Genbrug Skjern: Peder Overgaard,  4035 7968  ::  pederovergaard1954@gmail.com

Danmission: Laura & Søren Spangsberg Bro, 9735 0625  ::  sp-bro@skjern-net.dk

KFUM/K: Morten Ahle, :: 4223 0841

Husmor: Sanne Dalsgaard Bredtoft, 2175 6121 :: sanne@imskjern.dk

Websiden: jesper bøgelund :: jesper@imskjern.dk

ImHuset's Pc teknik: Finderupsvej 25. Skjern.  ::  imhuset@hotmail.dk


Støt arbejdet i ImHuset

Bibelord fra JesusNet

 
Previous
Start sommeren på en high-note

25.05.2022

Start sommeren på en high-note

Danmarks største kristne musikfestival er tilbage! Kom på Å-festival i pinsen den 3.-6. juni. læs mere

Ses vi?

23.05.2022

Ses vi?

Årsmødefestivalen byder på et spændende program, stort fællesskab og seneste nyt om Indre Missions arbejde. læs mere

Ledere og køkkenfolk søges

23.05.2022

Ledere og køkkenfolk søges

Til Sang- og musiklejren i uge 26 mangler vi ledere og hjælpere. Til MusicPoint i uge 27 mangler vi en køkkenleder og køkkenhjælpere. læs mere

Next
    • Kontaktperson - IM
    • Jonas Rughave Hørning
    • Oldagervænget 16
    • 6900 Skjern
    • 30315915
    • formand@imskjern.dk
    • Skjern IM
    • Skjern Missionshus
    • Finderupsvej 25
    • 6900 Skjern