Skriv til formanden


Øvrige kontakter

Fmd.: Jonas Rughave Hørning, 3031 5915  ::  formand@imskjern.dk

Næst fmdBjarne Thomsen,   4292 9990  ::  bjarne@imskjern.dkk

Kasserer: Dorte Hvergel, 3074 2165  ::  dorte@imskjern.dk

Sekretær Hans Jørgen Steffensen, 2869 7184 :: sekretaer@imskjern.dk

Best. m. Gurli Rahbek,  6127 4683   ::  gurli@imskjern.dk

Best. m. Bjarne Nielsen,  29275896  ::  bjarnenielsen4@hotmail.com

Indremissionær Katja Steffensen, 2511 7184 :: katja.steffensen@indremission.dk

Café Hjerterum: Hanne Guldager Olesen,  4086 4412 ::  hgo@orkan.dk

IMU: Jeppe Hedegård, 42424761  ::   skjernimujeppe@gmail.com

Teenklub: Lea Rughave Hørning,  2855 6880  ::  learughave@hotmail.com

Juniorklub: Allan Andersen, 2243 2867   ::  junior@imskjern.dk

Kids Coner: Katja Steffensen, 2511 7184 ::  kids@imskjern.dk

IM-Genbrug Skjern: Peder Overgaard,  4035 7968  ::  pederovergaard1954@gmail.com

Danmission: Laura & Søren Spangsberg Bro, 9735 0625  ::  sp-bro@skjern-net.dk

KFUM/K: Morten Ahle, :: 4223 0841

Husmor: Sanne Dalsgaard Bredtoft, 2175 6121 :: sanne@imskjern.dk

Websiden: jesper bøgelund :: jesper@imskjern.dk

ImHuset's Pc teknik: Finderupsvej 25. Skjern.  ::  imhuset@hotmail.dk


Støt arbejdet i ImHuset

Bibelord fra JesusNet

 
Previous
Bibelvers i aktion

28.11.2022

Bibelvers i aktion

Lad familien omsætte velkendte bibelvers til handling i julemåneden. læs mere

Julegaver med værdifulde stunder

23.11.2022

Julegaver med værdifulde stunder

Kig i Forlagsgruppen Lohses julekatalog og få idéer til julegaven til dine nærmeste og dig selv. læs mere

Gospel-kids Festival i København

22.11.2022

Gospel-kids Festival i København

Oplev glæden ved at synge i et stort kor. For børn i 1.-7. kl. Tilmeldingen åbner 22. nov. kl. 12. læs mere

Next
    • Kontaktperson - IM
    • Jonas Rughave Hørning
    • Oldagervænget 16
    • 6900 Skjern
    • 30315915
    • formand@imskjern.dk
    • Skjern IM
    • Skjern Missionshus
    • Finderupsvej 25
    • 6900 Skjern